---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wznowiłam pisanie Ciekawej Medycyny, popularno-naukowego bloga. Zapraszam, fajny jest. Wiem, bo sama go napisałam. TUTAJ link.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

piątek, 8 listopada 2013

rozbity laptop i relacja z zaćmienie w TV

Linie lotnicze uszkodziły mi laptopa, usiłuję załatwić reklamację.

Mam kopię zdjęć. Tak że zdjęcia na pewno będą. Nie mam kopii zapisków. Zobaczymy co się da odzyskać z dysku. Trochę zapisków mam długopisem. Tak, że relacja się pojawi, mimo chwilowych problemów technicznych. Coś nie mam szczęścia do tego laptopa.

 Póki co można obejerzeć przekaz na żywo z zaćmienia. Strona jest tutaj: http://gloria-project.eu/pl/. Druga relacja od góry, chyba że dodadzą nowe. Pod tytułem

Całkowite zaćmienie Słońca 2013 – Kenia


I to się nie zmieni, znaczy tytuł będzie ten sam.

Najpierw są napisy - można przewinąć, potem gada parę minut Anglik, potem Hiszpan, a potem ja. Hiszpana można przewinąć, chyba że ktoś zna hiszpański i chce posłuchać. Potem jeszcze raz w tej samej kolejności: napisy, Anglik, Hiszpan i ja, to już jest tuż przed zaćmieniem, potem jest zaćmienie, tuż po mnie, gadałam na minutę przed, i w czasie zaćmienia gada Anglik. Na koniec Hiszpan się żegna i przedstawia cały zespół, w tym mnie, gadam ze dwa zdania. I koniec, jeszcze pokażą ludzi poklepujących się po plecach. Miłego oglądania.

2 komentarze:

 1. osobom niecierpliwym podam dokładniejsze parametry. W tej chwili na tej stronie sa 2 filmy, ten u góry trwa 10:29 a ten ponizej 19:16 - zawiera on wiele statycznych zdjęć strony projektu.
  Zeby zobaczyć i usłyszeć autorke blogu należy ten 19-minutowy film przewinąc do 5:24 a potem do 11:23 i wreszcie prawie do samego końca.
  Na mój rozum ten film powyżej o czasie przebiegu 10:29 zawiera druga połowę tego dłuzszego filmu.
  Tyle spraw technicznych a prywatnie to miło posłuchac i zobaczyć.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. pożarło mi wczoraj komentarz pod tym postem, bo powinnam była być przed pharlapem. ( to tak informacyjnie i zaskoczeniowo).
  W sprawie reklamacji walizek się udzieliłam, coby pilnować terminów i procedur składania. I że film ok. I że pozdrawiam jak zwykle z C. Buziaki, E.

  OdpowiedzUsuń